دستگاه ترک سیگار قلیان الکترونیکی – قلیون شارژی و جیبی ارزان

دستگاه ترک سیگار, قلیان الکترونیکی,قلیان جیبی, قلیان الکتریکی,قیمت قلیان شارژی,قلیان الکترونیکی استارباز, قلیون شارژی ,قلیان جیبی ارزان, فروشگاه سیگار الکترونیکی, قلیان همراه,قلیان شارژی,قلیان مسافرتی استوانه ای,خرید قلیون الکترونیکی,قلیان جیبی ارزان,خرید سیگار الکترونیکی,ویپ,دستگاه ویپ چیست,ویپ اسموک چیست,قيمت ويپ,ویپ قلیان,خرید ویپ,قیمت ویپ,قیمت ویپ قلیون,ویپ سیگار,الکترواسموک, خرید الکترواسموک, الکترو اسموک ارزان, دستگاه الکترواسموک,ویپ اسموک,ویپ, خرید ویپ ارزان,دستگاه ویپ,خرید ویپ اسموک ارزان,ویپ قلیون,الکترواسموک,خرید الکترواسموک,ویپ خرید,قیمت دستگاه ویپ,خرید ویپ اسموک ارزان

نحوه شارژ قلیان مسافرتی استوانه ای

قلیان مسافرتی استوانه ای

قلیان مسافرتی استوانه ای

نحوه شارژ قلیان مسافرتی استوانه ای

برای شارژ باطری و همچنین قطره این قلیان مسافرتی استوانه ای به روش زیر عمل کنید.

همراه با دستگاه یک عدد شارژر و یک عدد قطره طعم دار الکترو اسموک برای شما ارسال خواهد شد. برای بار اول به مدت یک ساعت و نیم تا دو ساعت شارژر را به دستگاه متصل کرد و آن را شارژ کنید. این شارژر قابلیت اتصال به انواع اداپتور های گوشی، سوکت های یو اس بی و… را دارد. در صورتی که بار اول میخواهید دستگاه را روشن کنید، باید کلید آن را پنج بار پشت سر هم زده و نگه دارید. بدین ترتیب چراغ زیر کلید روشن خواهد شد.

برای ریختن قطره به داخل قلیون شارژی، باید دقت کنید که مقدار زیادی وارد نشود، در این صورت هنگام استفاده قطره وارد دهان شما خواهد شد. روی مخزن دستگاه دارای درجه بندی است، برای هر بار استفاده حدود دو قطره که مخزن را به اندازه دو میلیمتر پر کند کافی است. از قسمت دهانه دستگاه میتوان قطره الکترو سموک را وارد کرد و همچنین از قسمت زیر مخزن امکان پذیر می باشد. توجه کنید که در صورتی که از قسمت دهانه قطره را میریزید باید به قسمت دور سوزنی شکل و محیط مخزن چند قطره بچکانید.

قیمت فقط: ۴۶۰۰۰ هزارتومان
خرید و مشاهده تصاویر بیشتر… ( کلیک کنید )

http://electronic-hookah.ir/wp-content/uploads/2017/07/buy1.jpg